Ahoj,

vítam ťa na mojom blogu o témach dotýkajúcich sa materstva a výchovy detí. Blog vznikol z potreby poradiť a uľahčiť materstvo vám, rodičom. Najmä  prvorodičom, ktorí sa často potýkajú s neistotou, chýbajúcimi informáciami a po narodení bábätka i nedostatkom času. I ja som mala ako prvorodička a mama mojej Emky málo informácií. Všetko som si musela doštudovať. Keďže mám v povahe pomáhať iným, vytvorila som za týmto účelom tento blogo-web. Hovorím a píšem o témach ako tehotenstvo, pôrod, starostlivosť o dieťatko a čerstvé maminky, rovnako o voľnom čase s deťmi a strave detí.

Nájdeš tu cenné rady, postrehy, moje skúsenosti, rovnako spracované rôzne návody, ktoré ti pomôžu pri vybavovačkách na úradoch (napr. pri nástupe na materskú, prechode na rodičovskú dovolenku a pod.) alebo aj pri zavádzaní prvej stravy deťom  (nájdeš tu tabuľku zavádzania prvých potravín) a iné.

Verím, že ti všetky informácie pomôžu a uľahčia tvoje materstvo a rodičovstvo. 😉

Príjemné čítanie ti želám.

PS: Keďže som ,,duša vedecká“, obsah článkov sa snažím spracovať (ak sa dá) na základe odborných a vedeckých informácií a výskumov, rozhovorov a diskusií odborníkov z praxe, príp. uverejňujem osobné skúsenosti.